استارتاپ های گروه ایزی آنلاین

image
01

دستگاه هوشمند ایزی باکس

تیم ایزی بکر با توجه به نیاز شرکت ها برای حفاظت و امنیت اتاق سرورهای کوچک و متوسط، ایزی باکس را به جهت پایش مداوم اتاق های سرور، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و هوش مصنوعی ارائه داده است که دارای قابلیت هایی به شرح ذیل می باشد:

  • دارای پنل کاربری و مانیتورینگ در لحظه
  • کنترل لحظه ای دما و رطوبت محیطی اتاق سرور
  • دارای سیستم اعلان حریق و هشدار نشت گازهای خطرناک محیطی برای جلوگیری از اشتعال
  • نظارت بر ورود و خروج افراد با استفاده از سنسور های حرکتی
  • پایش تصویری بر خط
سفارش محصول
02

سرویس دیده بان

یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه ها برای نگهداری از اطلاعات، تهیه نسخه پشتیبان یا بکاپ است. سرویس دیده بان یک سیستم بکاپ گیری از اطلاعات حساس و مهم شما می باشد. برای یک شرکت اطلاعات حسابداری و اتوماسیون های اداری بسیار حیاتی می باشد و از دست دادن این اطلاعات باعث از دست رفتن تمامی زحمات سازمان از بدو تاسیس می شود. گروه ایزی بکر با استقرار این سامانه بر روی سرورها توسط بکاپ گیری از اطلاعات حیاتی شما به Multi Region در سه سروراز اطلاعات شما نگه داری میکند.

  • سرور مستقر در شرکت ایزی آنلاین
  • سرور هرتزنر کشور آلمان
  • سرور زون کشور استونی
سفارش محصول
image
image
03

ایزی تیکو

تیم ما همواره در تلاش است تا با توجه به نیاز مشتریان و تکنولوژی روز دنیا همچنین با کمترین هزینه و ساده ترین شکل ممکن، محصولاتی جدید طراحی کند. با استفاده از دستگاه ایزی تیکو میتوانید برای سیستم حضور و غیاب، انواع شیفت را تعریف نمایید و با تعریف شیفت و ساعت کاری مجاز و اضافه کاری، تمامی تردد ها و تاخیر، تعجیل، غیبت، مرخصی ها، اضافه کاری ها و مجموع ساعت را مشاهده نمایید. اگر کسب و کار چند شعبه ای دارید و قصد دارید در یک پنل تمامی شعبه ها را مدیریت کنید و اعضا نیز بتوانند از تمامی شعبه ها تردد خود را ثبت کنند، میتوانید این قابلیت را فعال کنید. پرسنل میتوانند علاوه بر کارت، ترددها را از طریق اپلیکیشن موبایل نیز ثبت کنند.

سفارش محصول
04

ایزی میز

هنگامی که ایزی میز در اختیار مدیران قرار گیرد، یک صفحه اختصاصی ایجاد میکند و تمامی اطلاعاتی که یک مدیر به آن نیاز دارد، از جمله قیمت رمز ارز ها، قیمت بازار ارز داخلی، قیمت فلزات گرانبها، اتوماسیون داخلی شرکت مربوطه، تسک های روزانه، اخبار مهم روز و غیره در یک صفحه قرار می گیرد.

سفارش محصول
image